Współpraca
sponsorska

sport-clothes (1)

Logo / Logotyp na odzieży zawodnika

Ekspozycja znaku towarowego sponsora realizowana jest podczas wydarzeń sportowych transmitowanych na antenach ogólnopolskich stacji, transmisji w systemie PPV oraz na międzynarodowej platformie VOD Viaplay

sport-clothes

Reklamę na własnej linii odzieżowej

Podczas realizowanych przez nasz team sesji fotograficznych i video zawodnik może przyodziać odzież reklamową dostarczoną przez sponsora. Po ukończonym planie zdjęciowym sponsor otrzymuje przekazanie części z praw majątkowe do materiałów multimedialnych.

social-networks

Reklama w mediach społecznościowych

Reklama w social media zarówno zawodnika jak i grupy promotorskiej. Reklama w formatach graficznych, spotach video, clipach i animacjach.

event

Eventy z zawodnikami

Możliwość organizacji spotkań i wydarzeń sportowych z udziałem naszych zawodników.

przykładowe warianty odzieży

Możliwości współpracy

infinity

Współpraca długoterminowa

Najszersza forma współpracy obejmująca okres min. 12 miesięcy w trakcie to których marka sponsora jest eksponowana w każdym cyklu przygotowawczym do każdej walki i na każdym wydarzeniu. Marka również otrzymuje dodatkową ekspozycję znaku w okresach między startami zawodowymi.

timer

Współpraca jednorazowa

Sponsor otrzymuje ekspozycje swojego logo w trakcie okresu przygotowawczego zawodnika, jak również na samym wydarzeniu sportowym.

users

Sponsoring grupy zawodników

Sponsor otrzymuje ekspozycję reklamową swojej marki na wyselekcjonowanej grupie zawodników. Efektywnym rozwiązaniem jest dobór zawodników względem ich występów na tych samych wydarzeniach, by tym samym wydłużyć czas emisyjny wyświetlania logo w transmisji wydarzenia.

team

Sponsoring wszystkich zawodników

Sponsor otrzymuje ekspozycję reklamą swojej marki na wszystkich zawodnikach z grupy promotorskiej. Działanie to optymalizuje częstotliwość publikacji w mediach treści ze znakiem towarowym sponsora.

Zawodnicy występują na galach

Prospekt sponsorski

Pobierz prospekt z informacjami o pakietach sponsorskich. Znajdziesz w nim również informacje o zasięgach i ekwiwalencie marketingowym zawodników.

Kontakt:

Marcin Dyga

Telefon: 698 721 799

Małgorzata Dyga

Telefon: 888 264 447

Iwona Flazik

Telefon: 796 252 660